دستگاه کاور کفش اتوماتیک حرارتی


دستگاه کاورزن  کفش 
 
عفونت اکتسابی بيمارستانی از علل عمده مرگ و مير و عوارض بيماران است. بنابراين يکی از برنامه های اساسی هر بيمارستان، کنترل و پيشگيری از عفونتها خواهد بود. در اين ميـان اتاق عمل به دلايلی چون؛ بار کاری زياد اتاق عمل، پرسنل زياد، تردد زياد، وخيم بودن حال بيماران ارجاع شده، ترشحات عفونی بيـماران و خونريزی حساسيت بيشتری دارد. مثلاً متعاقب تماس با خون، احتمال انتقال حداقل ۲۰۰ نوع عامل بيماريزا وجود دارد . مطالعات نشان داده که ميزان آلودگی در اتاق عمل و ايجاد عفونت زخم به عواملی چون مهارت پرسنل، مديريت مناسب، صداقت در کار و رعايت اخلاق کاری بستگی دارد .
 
يکی از استانداردهای فراگير در خصوص کنترل عفونت در اتاق عمل تعويض کفش در حين ورود به اين مکان است. هر چند که دليل اوليه تعويض کفش نکات ايمنی پيشگيری از حريق بوده است، اما بعدها پيشگيری از عفونت عامل توصيه برای تعويض کفش شد .

 enlightenedروش های جلوگیری از ورود آلودگی در محیط های درمانی و غذایی :
  • تعویض مداوم کفش ها 
  • پوشیدن كاور های یک بار مصرف
  • استفاده از حوضچه های کلر در بعضی از مراکز تولیدی 
هر سه روش زمان و انرژی زیادی را هدر می دهد و به همین خاطر اغلب اوقات این روش ها از سوی افراد نادیده گرفته می شود و امکان ورود آلودگی به این مراکز را افزایش می دهد.
معمولا مقدار آلودگی کف کفشهای ملاقات کنندگان،مشتری ها،باز رسان و کارکنان به داخل این مراکز به درستی اندازه گیری نشده و مطمئنا میزان واقعی آن کمتر در نظر گرفته می شود و همه ساله عفونت های رایج در مراکز درمانی ، آلودگی سالن های تولید ، خسارت های جانی و اقتصادی فراوانی را متوجه جامعه می سازد.
دستگاه تولید کاور کفش، بسیار آسان وسریع، ارزان واقتصادی بوده و هزینه ی هر جفت کاور کفش را به کمتر از نصف کاور های معمولی می رساند .در حالی که از نظر استحکام بسیار مقاوم و غیر قابل مقایسه با کاورهای معمولی بوده و قابل بازیافت مي باشد.

 
 شرکت بازرگانی پزشکی آرمان بهبود  ،  نماینده انحصاری یکی از جدیدترین دستگاه های موجود در این صنعت می باشد که با تکنولوژی جدید و به صورت حرارتی و بدون استفاده از هیچ گونه مواد چسبی قسمت پایینی انواع کفش را با یک لایه ی نایلونی می پوشاند که در نتیجه از ورود گرد و غبار و خاک و ... توسط کف کفش به محیط جلوگیری می نماید.


 
 
 
گرد آورنده : شیما آذری
   1395/3/1 07:55    تعداد بازدید :  2107